Witamy na stronie producenta opakowań z tektury

 

www.polikarton.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma POLIKARTON S.C. działa na polskim rynku od 1994 roku jako firma rodzinna o długiej tradycji. Produkujemy opakowania kartonowe i wszelkiego rodzaju stojaki i materiały POS.

Od początku naszej działalności nasza oferta produktów stale się powiększa, ponieważ mamy własne biuro projektowe. Promujemy i wprowadzamy nowoczesne technologie i łatwe w montażu produkty, które znacznie skracają czas pakowania.

Swą obecną pozycję zawdzięczamy nie tylko stałemu wzrostowi liczby dostępnych modeli, ale także odpowiedzialnemu podejściu do klientów i szybkości realizacji nietypowych zleceń. Każde zamówienie przetwarzane na poziomie kompleksowym. Dzięki współpracy z różnymi dostawcami – producentami tektury falistej – możemy zapewnić naszym klientom szeroki wybór surowców, w zależności od wymagań wytrzymałościowych produkowanych przez nas pudeł.

Najważniejszą cechą, typową dla wszystkich oferowanych przez nas produktów, jest wysoka jakość oraz niezawodność i wytrzymałość w różnych warunkach.

Każdy z naszych pracowników został odpowiednio przeszkolony, aby zaoferować profesjonalną pomoc. Nasza firma może pochwalić się elastycznym podejściem do kalkulacji kosztów. Nasze ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta.

Naszym głównym celem jest zapewnienie, że możesz cieszyć się szerokim wyborem opakowań produktów. Polikarton S.C. został wyróżniony WIELKOPOLSKĄ JAKOŚĆ – znakiem towarowym potwierdzającym wdrożenie wysokiej jakości i kontroli systemu.